FotoMazur to firma z długoletnim doświadczeniem. Fotografujemy w miastach Podkarpacia i Małopolski, m.in. Jasło, Krosno, Rzeszów, Pilzno, Dębica, Ropczyce, Gorlice, Biecz. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej. Pragniemy Państwu zapewnić wyjątkową, oryginalną pamiątkę z najważniejszych chwil w życiu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Okazjonalnie wykonujemy usługę w zakresie wideofilmowania. Efekty naszej pracy i doświadczeń w zawodzie można zobaczyć i ocenić na naszym portfolio i stronie w serwisie Facebook, gdzie prezentujemy sesje ślubne w plenerze, fotografie z kościoła oraz z sali weselnej.

Nasze zdjęcia ślubne to przede wszystkim emocje, dynamika i fascynujące kolory! Nie lubimy standardów, dzięki czemu nasze fotografie cechuje nieszablonowość oraz pomysłowe kadry.

Jeśli jesteście Państwo na etapie organizacji uroczystości ślubnej i poszukujecie fotografa – zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

38-211 Jasło, ul. Krajowice 32
fotomazur@wp.pl
503-320-292

Oferujemy:

Fotografię ślubną – pełny reportaż ślubny od przygotowań do oczepin, sesja: zdjęcia plenerowe w kilku pięknych miejscach oraz romantyczne sesje narzeczeńskie.

Fotografujemy najwyższej klasy profesjonalnym sprzętem. Zapewniamy perfekcyjną jakość rejestrowanego obrazu.

Pracujemy na rynku od kilku lat i stale podnosimy jakość usług. W tej chwili w 100% zajmujemy się tylko tym, co oznacza, że nie pracujemy dla Państwa „po godzinach”, lecz poświęcamy całą uwagę, aby reportaż z tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości był pamiątką na całe życie. Umiejętności, doświadczenie, pełne zaangażowanie oraz wysokiej klasy sprzęt cyfrowy zapewnia wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Zadowolenie klientów jest naszym celem nadrzędnym. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dobrany do Państwa potrzeb.

  • Pracujemy na terenie całego kraju!
  • Posiadamy upoważnienia do fotografowania i filmowania w obiektach sakralnych.

Skontaktuj się z nami!

 

Wyślij wiadomość